Nastava za studente koji nisu iz Novog Sada

Sa željom da pomogne studentima u finansijskom smislu, za veće grupe studenata koji dolaze iz udaljenijih mesta, Fakultet, shodno konkretnim slučajevima i dogovorima, u mogućnosti je da ponudi:

• organizaciju nastave ili vežbi u Novom Sadu u obliku blok nastave;

Obratite pažnju: u gore navedenom slučaju, student čije je mesto prebivališta van Novog Sada u obavezi je boravka u Novom Sadu samo period odrađivanja bloka, što drastično smanjuje troškove studiranja!

• on-line mogućnost obavljanja većine administrativnih operacija (prijave ispita, uplate, specijalizovani zahtevi),
  • dostavu udžbenika, skripti, materijala i sl. na kućnu adresu.
  • posredovanje u pronalaženju smeštaja za studente koji žele studirati u Novom Sadu,
  • organizovan prevoz iz određenih naseljenih mesta udaljenih od Novog Sada, u slučaju većeg broja studenata iz tog mesta;

Na ovaj način, smanjujući troškove, Fakultet nastoji pomoći studentima da studiraju i u životu postanu ono što žele.